bilim kurgu dizileri for Dummies

Bir NASA uydusu, Amazon yağmur ormanlarında devam eden yangınların atmosfere korkutucu şekilde karbonmonoksit saldığın..

Hayat tespiti yapılan ve yaşanabilir gezegene keşfe giden ekibin savaşını konu alan Alien Expedition 2018'da bilim kurgu filmi olarak ABD'de vizyon ya...

Bağışıklık Sistemi Bu yazımızda advertını bildiğimiz ancak işleyişini bilmediğimiz sistem olan bağışıklık sisteminden bahsetmek istiyoruz. Vücudumuz bakteriler için bütün şartları…

yabancidizi.org’da yer alan tüm film ve diziler “video clip paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. yabancidizi.org kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir.

eighty Metascore An astronaut becomes stranded on Mars immediately after his staff suppose him dead, and will have to rely on his ingenuity to locate a strategy to signal to Earth that he is alive.

Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

çin halk cumhuriyeti bilim ve teknoloji bakanlığı ministry of science and engineering on the men and women's republic of china

Gerilim ve aksiyon türünde başarılı bir yapım olarak değerlendirilen ve bir grup araştırmacının ölüm kalım mücadelesini anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

2017 yılında yayın hayatına başlayan Alman yapımı Darkish, Netflix’in en beğenilen dizilerinden biri. Bilim kurgu dizileri denilince akla ilk gelenlerden biri olan Dark’ın şu ana dek 2 sezonu yayınlanan dizinin 3. sezonunun da izleyiciyle buluşması bekleniyor. IMDB’de oldukça yüksek bir puana sahip olan Darkish, Netflix’in de en çOkay beğenilen dizilerinden biri.

Haberler /  SAĞLIK Bebeğin zekasını anneden cinselliği ve yemek zevki babadan Çocukların zekasında annenin genlerinin etkili olduğu, babanın genlerinin ise bir fark yaratmadığı ortaya çıktı.

Böyle gitmesini istemiyorum; ama temmuz-ağustos ayında böyle giderse eylül-ekim aylarında yeniden kıpırdanma mevsimi gelebilir. Bu aylarda biz one hundred, fifty, hatta 0 vakalarını görelim ki ekim ayında kasım ayında griple beraber 'ikinci atak' dediğimiz olay gerçekleşirse oraya click here hazırlık olsun" dedi.

Sağlık Bakanı Koca'dan açıklama: Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 1006'ya yükseldi

Dünyanın dört bir yanından birbirinden tamamen apayrı hayatlar yaşayan bu 8 kişi yalnızca zihinsel bağlarını kullanarak peşlerindeki tehlikelerden kurtulmaya çalışırlarken bir yandan da bir takım olmanın ne demek olduğunu öğrenmek zorundadırlar.

Karabük Valiliği'nden koronavirüs uyarısı: Bayramlaşma merasimleri salgın riskini artworkırabilir

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bilim kurgu dizileri for Dummies”

Leave a Reply

Gravatar